«16 днів проти насильства»
«16 днів проти насильства»

Поділитися новиною:

«16 днів проти насильства»

Міжнародна кампанія « 16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія « 16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою .

Заходи проводяться з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім ׳ ї , жорстокого поводження з дітьми , формування свідомості всіх верст населення щодо нетерпимого ставлення до насильства . Заходи охоплюють Всесвітній день боротьби зі СНІДом , Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, Міжнародний день волонтера , Міжнародний день боротьби з корупцією , Міжнародний день захисту прав людини .

В школі було заплановано і  проведено низку заходів у рамках акції « 16 днів проти насильства»: години спілкування « Вчимося бути толерантними…», виховні години «Скажемо СНІДу – ні!», урок читання та обговорення твору В.Сухомлинського « Все починається з добра», конкурс малюнків « Наші долоньки проти насилля», ранкові зустрічі « Ми різні , але – рівні…!» , імітаційна гра « Якщо тебе ображають…», тематична лінійка « Я маю право…»

Альбом: «16 днів проти насильства»
Альбом: «16 днів проти насильства»
Web-адреса: mikolaiv-nvk.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/15093 | Переглядів: 29Дата публікації: 09:20 10.12.2021
Директор

Тимошенко Надія Олексіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Освітній процес
Пошук